Realitní kancelář Sterling reality s.r.o. vám efektivně pomůže s prodejem nemovitostí

„Prodáváme Vaše nemovitosti, jako bychom prodávali vlastní.“

 


Nejvyšší možná
prodejní cena


Prodej v nejkratším
možném čase
 
 


Bezpečné a spolehlivé
transakce


S vysokou mírou
profesionality a odbornosti
 

Nastavení správné prodejní strategie je podstatným bodem celého procesu prodeje. Prodejní strategií se rozumí nastavení optimální tržní hodnoty nemovitosti v souvislosti s časovým horizontem, ve kterém potřebujete Vaši nemovitost prodat.

Pokud svou nemovitost podhodnotíte, prodáte sice velmi rychle, ale ztratíte na její ceně. V opačném případě se může stát Vaše nemovitost prakticky neprodejná.

Navrhneme Vám optimální prodejní strategii odpovídající Vašim potřebám a tím Vám zaručíme nejvyšší možný zisk z prodeje Vaší nemovitosti.


Profesionální příprava nemovitosti k prodeji a její kvalitní prezentace značně zvyšuje nejen počet zájemců o koupi, ale hlavně také hodnotu samotné nemovitosti. Prezentaci předchází úprava interiéru (tzv. home staging) a vytvoření atraktivní fotodokumentace všech prostor i exteriéru nemovitosti.

Kromě kvalitních fotografií zpracujeme také videoprohlídku, čímž prezentace Vaší nabídky mezi ostatními inzeráty opravdu vynikne. Ve spojení s věcným, informačně zřetelným a seriózním popiskem prodávané nemovitosti zadáme nabídku do inzerce na nejnavštěvovanějších inzertních portálech (Sreality, Reality iDnes, HyperReality, aj.).

Nabídka prodeje Vaší nemovitosti je z naší strany neustále sledována, efektivně aktualizována včetně topování na nejnavštěvovanějších serverech Sreality.cz a Idnes.reality.cz. Pravidelně Vás informujeme o statistikách návštěvnosti inzerátu i úspěšnosti poptávky.


Makléř pro Vás musí být vždy spolehlivý a zodpovědný obchodní partner. Proto jsme Vám plně k dispozici v celém průběhu prodeje a konzultujeme s Vámi veškeré postupy plynoucí ze situace. S naší letitou praxí umíme vyhodnotit bonitu zájemce o koupi a docílit tak Vaší jistoty výhodného a bezpečného obchodu.

Precizně připravená smluvní dokumentace mezi prodávajícím a kupujícím je nutná pro bezproblémový převod nemovitosti na katastrálním úřadě. V této záležitosti se již dlouhodobě a bez starostí spoléháme na naší smluvní advokátní kancelář AK Pešková, která zároveň zajišťuje advokátní úschovu kupní ceny.

Pro úspěšné a plynulé dokončení prodeje za Vás jednáme s katastrálním úřadem. Informujeme Vás, jakmile dojde k převodu nemovitosti na nového vlastníka a uvolnění kupní částky z advokátní úschovy.

Bezpečný a bezproblémový průběh Vaší zakázky je pro nás značně důležitý, neváhali jsme tedy investovat do pojištění profesní odpovědnosti celé naší kanceláře. Podobně jsme se stali součástí Realitní komory České republiky, která dohlíží na korektní jednání svých členů vůči klientům a veřejnosti.

Naši makléři mohou přijímat rezervační poplatek pouze na jistotní účet kancléře, a to pod číslem 9556121028/5500.

S realitní kanceláří zvýšíte svoje šance

Sterling reality s.r.o. pro vás zajistí komplexní spektrum úkonů spojených s tímto procesem. Prodej nemovitostí nepatří totiž k těm úplně jednoduchým obchodům a v současných podmínkách se již bez pomoci realitní kanceláře prakticky neobejdete.

Makléř se svými zkušenostmi v průběhu celého prodeje figuruje po boku prodávajícího v roli jakéhosi rádce. Snaží se zohlednit primárně vaše zájmy, nikoli ty své. To znamená především prodat nemovitost v co nejkratším časovém horizontu, ovšem ne pod cenou na úkor času. K tomu mu dopomáhají zkušenosti na realitním trhu i znalost vybrané lokality. Přitom je však samozřejmě také cílem nepoškozovat ani kupujícího. Makléř zaujímá v celé situaci vlastně úlohu nestranného článku spojujícího obě strany.

Ostatně cena je tím nejdůležitějším atributem a její správné určení otevírá cestu k úspěšnému prodeji. Makléř vám poskytne cenný objektivní vhled do stavu vašeho domu či bytu. Jeho rady tak pomohou odstranit případné nedostatky, které by mohly prodej nemovitosti brzdit. Klady zase dokáže náležitě odprezentovat. A to jednak prostřednictvím inzerce, čímž zajistí mnohonásobně větší pokrytí potenciálních zájemců. Jakmile se navíc objeví možní kupci, makléř využije svých zkušeností také při osobní prohlídce.

Realitka vám ušetří čas a postará se o bezpečnost

Prodej s realitní kanceláří vám výrazně ušetří čas. Není nutné odpovídat na opakující se telefonáty nebo e-mailové dotazy, jste ušetřeni jednání na katastrálním úřadě a mnoha dalšího. Současně je celý proces i bezpečnější. Realitní kancelář dohlédne v rámci advokátního servisu na úschovu peněz a na jejich řádné vyplacení kupujícímu. Toho si navíc dopředu prověří z hlediska jeho bonity, to znamená, zda například nemá záznam v registru dlužníků. Chrání vás tak před podvodníky a prohlídku realizuje pouze s vážnými zájemci.

Nezbytné je i právní zajištění, je nutné vypracovat smlouvy a zaměřit se i na případné právní vady, které se na mnoha současných nemovitostech nacházejí a které jako laik nemáte šanci odhalit. Sterling reality s.r.o. s AK Pešková, která poskytuje právní servis v oblasti práva nemovitostí a dále i finanční a daňové poradenství.

Standardní postup makléře při prodeji nemovitosti:

 
  • ÚVODNÍ PROHLÍDKA NEMOVITOSTI. Prvotní konzultace s majitelem nemovitosti a návrh prodejní strategie.
  • PŘÍPRAVA A ZPRACOVÁNÍ NABÍDKY. Home staging (úprava interiéru nemovitosti za účelem atraktivních fotografií), vytvoření efektivní inzerce nemovitosti.
  • SPRÁVA NABÍDKY. Uveřejnění nabídky, aktivní oslovení poptávky z klientské databáze, další marketingové aktivity za účelem propagace nabídky.
  • KOMUNIKACE SE ZÁJEMCI A REALIZACE PROHLÍDEK. Komunikace s potencionálními kupci, nabídka výhodného financování nemovitosti.
  • REZERVACE NEMOVITOSTI. Příprava rezervační smlouvy (blokace nemovitosti a stažení nabídky nemovitosti), podpis rezervační smlouvy a příprava podkladů pro advokátku ke zpracování kupní smlouvy a advokátní úschovy kupní ceny nemovitosti.
  • UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY. Podání smluv na příslušný katastr nemovitostí, sledování procesu přepisu nemovitosti na nového vlastníka.
  • DOKONČENÍ OBCHODNÍHO PŘÍPADU. Oznámení přepisu nemovitosti na katastrálním úřadě, uvolnění kupní ceny z advokátní úschovy, předání nemovitosti novému vlastníkovi.Nabídněte nám Vaši nemovitost
VLOŽIT NEMOVITOST

 

Po uzavření obchodu budeme rádi za Vaše dojmy ze spolupráce s naším makléřem. Výše jeho provize není stanovena realitní kanceláří, jelikož se odvíjí od výše kupní ceny nemovitosti. Makléř tak po dohodě s Vámi uváženě stanoví svou provizi přiměřeně k hodnotě nemovitosti. Obvyklá provizní sazba je 3% - 5% z kupní ceny a již zahrnuje nejen veškerý realitní servis a konzultace s makléřem, ale i kompletní advokátní servis vč. advokátní úschovy a poplatky při komunikaci s katastrem nemovitostí.

Vložení nemovitosti

Fotografie

Kontaktní údaje

Allianz
Naše kancelář je pojištěna
u Allianz pojišťovny
Raiffeisen
Číslo jistotního účtu:
9556121028/5500
RKČR
Jsme členem Realitní
Komory České republiky
AK Pešková
Spolupracujeme s advokátní
kanceláří AK Pešková
×

Sterling reality s.r.o.

Londýnská 59, 120 00 Praha 2

info@sterlingreality.cz

+420 775 300 465