Náš tým

Společnost Sterling reality s.r.o. představuje práci realitních makléřů jako vysoce odbornou podporu, a tedy s důvěrou využívanou službu majitelům nemovitostí i zájemcům o ně při všech realitních transakcích.

Realitní trh je specifická a velmi obsáhlá oblast, která zasahuje do právních, finančních, technických a dalších odborných struktur. Může tak bez předchozích zkušeností či profesionální podpory přinášet řadu rizik a nezvratně Vám zkomplikovat plánovanou investici, cestu k vlastnímu bydlení anebo prodej Vaší nemovitosti. Jako zkušení realitní specialisté s dlouholetou praxí a komplexními znalostmi v oboru umíme takovýmto rizikům předcházet a jsme připraveni poskytnout Vám v této věci perfektní realitní, právní a finanční servis.

Pracovní tým Sterling reality s.r.o. sestavujeme s pečlivostí, s vysokým důrazem na zkušenost, profesionalitu a dodržování etických standardů. Chceme, aby Vám byli v realitních otázkách a souvisejících obchodních případech co možná nejlépe nápomocní.

Každý realitní obchod je jiný a vyžaduje také specifické přístupy. V tomto jsme opravdu precizní, vždy s ohledem na Vaše potřeby a situaci. Tím děláme reality s jistotou a správně. 

Na Sterling reality s.r.o. se můžete kdykoli s důvěrou obrátit. Rádi se staneme Vašimi partnery ve všech formách obchodu na realitním trhu. Těšíme se na osobní setkání s Vámi a spolupráci k oboustranné spokojenosti.

 

Dle nařízení Zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování má Sterling reality s.r.o. sjednané pojištění profesní odpovědnosti realitního zprostředkovatele, a to u pojišťovny MAXIMA pojišťovna s.r.o.

Jsme rovněž součástí Realitní komory České republiky, která mj. dohlíží na korektní jednání svých členů.