Naše služby

REALITNÍ KANCELÁŘ STERLING REALITY S.R.O. NABÍZÍ SPRÁVU NEMOVITOSTÍ V PRAZE

Vlastníte-li nemovitost k investici, nabízíme Vám její správu.

Co všechno obnáší správa nemovitostí

Realitní kancelář pro vás zajistí bezstarostný servis jak v rámci jednotek, tak v oblasti správy celých budov. Zajistíme stálou obsazenost prověřenými nájemníky. 

Jak probíhá správa nemovitostí v praxi

Vaši nemovitost si s Vámi prohlédneme a probereme Vaše představy o ceně nájmu, počtu nájemníků a další Vaše možné preference. Vytvoříme o prostorech prezentaci a na jejím základě i vytipování vhodného nájemce. 

Posléze můžeme přikročit ke zpracování nutné dokumentace, především tedy nájemní smlouvy. Pomůžeme Vám nastavit výši nájemného a plateb s ním spojených, výši kauce nebo případných sankcí, jestliže se nájemce ocitne v prodlení při placení.

K tomuto bodu ještě poznamenejme, že obecně se pak doporučuje uzavírat nájemní smlouvu raději na dobu určitou, v případě problémů je jednodušší se s nájemníky vypořádat. Ve smlouvě však může být zanesena i doložka o automatické prolongaci. Pamatujte na to, že dobře napsaná nájemní smlouva konkrétně ustanovující práva i povinnosti obou stran Vám může ušetřit mnoho pozdějších problémů.

Realitní kancelář garantuje výnosnost nájmu i řešení problémů

Vzhledem k tomu, že výnos z pronájmu je ziskem, realitní kancelář Vám napomůže tuto investici optimalizovat, jinými slovy zajistit, aby nemovitost byla neustále obsazena. Pokud se naopak potřebujete problémových osob co nejrychleji zbavit, je i tady na místě obrátit se na nás. Poradíme Vám, jak efektivně proti takovýmto nespolehlivým obyvatelům vaší nemovitosti zakročit a v co nejkratším čase sjednat nápravu.