Naše služby

KOUPĚ NEMOVITOSTI PŘES REALITNÍ KANCELÁŘ - VYUŽIJTE VÝHOD ŠIRŠÍ NABÍDKY

KOUPĚ NEMOVITOSTI s REALITNÍ KANCELÁŘí

V případě tohoto způsobu Vám jsme jako účastníkovi obchodu povinni sdělit všechny informace o kupované nemovitosti. Zda je vše korektní zejména po stránce právní, zda se na nemovitost neváže např. zástavní právo nebo věcné břemeno apod. Představíme Vám vlastníka, a to jak nemovitosti samé, tak i pozemku. Doloží to především výpis z katastru nemovitostí a tzv. nabývací tituly, tedy nejtypičtěji kupní smlouva.

Sepsání kupní smlouvy má u nás na starosti naše zastupující advokátní kancelář AK Pešková, která se na právo nemovitostí přímo specializuje. Všechny dokumenty určené k podpisu Vám předem zašleme k náhledu a připomínkám.

NEBOJTE SE nás PTÁT I NA TO, CO VÁM NENÍ JASNÉ

Nezbytný je samozřejmě i osobní dojem. Pakliže si jdete vybranou nemovitost prohlédnout, ptejte se. Se stavem nemovitosti jsou naši makléři předem seznámeni. V případě, že k tomu budete mít důvody, je rozhodně na místě si danou nemovitost prohlédnout i opakovaně.

V okamžiku, kdy budete mít definitivně jasno, lze přikročit k podpisu tzv. rezervační smlouvy a současně i k zaplacení rezervačního poplatku. To znamená, že nemovitost již dalším případným zájemcům nebudeme nabízet. Povinností realitní kanceláře pak je, aby doložila, že je oprávněná k tomu dotyčnou nemovitost nabízet. Vaše peněžní prostředky k úhradě nemovitostí zasíláte do úschovy k našemu advokátovi, kde jsou po celou dobu převodu nemovitosti v bezpečí.