O nás

Společnost Sterling reality s.r.o. představuje práci realitních makléřů jako vysoce odbornou podporu, a tedy s důvěrou využívanou službu majitelům nemovitostí i zájemcům o ně při všech realitních transakcích.

Realitní trh je specifická a velmi obsáhlá oblast, která zasahuje do právních, finančních, technických a dalších odborných struktur. Může tak bez předchozích zkušeností či profesionální podpory přinášet řadu rizik a nezvratně Vám zkomplikovat plánovanou investici, cestu k vlastnímu bydlení anebo prodej Vaší nemovitosti. Jako zkušení realitní specialisté s dlouholetou praxí a komplexními znalostmi v oboru umíme takovýmto rizikům snadno předcházet a jsme připraveni poskytnout Vám v této věci prvotřídní realitní, právní a finanční servis.

Práce našich realitních odborníků i obchodních partnerů si velmi vážíme. U nás se makléřem nemůže stát každý, jak to bývá jinde zvykem. Pracovní tým Sterling reality s.r.o. sestavujeme s pečlivostí, s vysokým důrazem na zkušenost a profesionalitu a předně na dodržování striktních etických standardů. Na své specialisty máme opravdu vysoké nároky. Chceme, aby Vám byli v realitních otázkách a souvisejících obchodních případech co možná nejlépe nápomocní.

Pro všechny případy a Vaši stoprocentní jistotu máme rovněž sjednané pojištění profesní odpovědnosti u pojišťovny Allianz, a.s. Zároveň jsme součástí Realitní komory České republiky, která mj. dohlíží právě na korektní jednání svých členů.

Každý realitní obchod je něčím zvláštní a vyžaduje také zvláštní přístupy. V tomto jsme opravdu precizní, vždy s ohledem na Vaše potřeby a situaci. Tím děláme reality s jistotou a správně. 

Na Sterling reality s.r.o. se můžete kdykoli s důvěrou obrátit. Rádi se staneme Vašimi partnery ve všech formách obchodu na realitním trhu. Těšíme se na osobní setkání s Vámi a spolupráci k oboustranné spokojenosti.

 

 

 

 

Ing. Jana Hicklová

Jednatelka společnosti Sterling reality s.r.o.

Ing. Jana Hicklová

Jednatelka společnosti Sterling reality s.r.o.

Partnerské weby