Naše práce pro Vás, když chcete PRODAT NEMOVITOST

Chcete-li prodat svou nemovitost a potřebujete poradit, pomoci, či zastoupit, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám budeme nápomocní.

Základem správné prodejní strategie je stanovení reálné tržní hodnoty nemovitosti. Naše zkušenost v kombinaci s cenovými mapami zajistí velmi přesné vyhodnocení skutečné prodejní ceny.

Pomůžeme Vám s vyřešením jakýchkoli právních vad váznoucích na nemovitosti, jako je např. věcné břemeno či exekuce. Umíme pracovat s převody družstevních či jiných podílových vlastnictví, zajišťujeme vyřízení energetického štítku (PENB), či znalecké posudky nemovitosti.

Pořídíme kvalitní fotodokumentaci nemovitosti, kterou provádí náš fotograf zaměřený na fotografování interiérů a exteriérů.

Zpracujeme informačně přehlednou nabídku nemovitosti, kterou umístíme na nejnavštěvovanějších inzertních webech. Reakce na nabídku pečlivě sledujeme a pravidelně aktualizujeme její pozici v inzerci.

Pravidelně Vás informujeme o statistikách návštěvnosti nabídky a konzultujeme s Vámi veškeré postupy či změny prodejní strategie v závislosti na situaci a poptávce.

Se zájemci o koupi intenzivně komunikujeme, zodpovídáme dotazy a provádíme prohlídky nemovitosti. Ve chvíli vážného zájmu o koupi sjednáváme se zájemcem uzavření rezervační smlouvy, čímž dochází ke stažení nabídky z prodeje.

S kupujícím dohodneme způsob financování, přičemž mu umíme nabídnout výhodné možnosti hypotéčního úvěru na míru jeho možnostem.