Naše práce pro Vás při PRONÁJMU Vaší nemovitosti

Chcete-li poskytnout svou nemovitost k pronájmu a potřebujete s tím poradit, pomoci, či zastoupit, napište nám nebo zavolejte, rádi Vám budeme nápomocní.

Pomůžeme Vám stanovit optimální hodnotu měsíčního nájemného.

Pořídíme kvalitní fotodokumentaci nemovitosti, kterou provádí náš fotograf zaměřený na fotografování interiérů a exteriérů.

Zpracujeme informačně přehlednou a marketingově efektivní nabídku pronájmu, kterou umístíme na nejnavštěvovanějších inzertních webech.

Reakce na nabídku pečlivě sledujeme a pravidelně aktualizujeme její pozici v inzerci. Informujeme Vás o statistikách návštěvnosti nabídky a konzultujeme s Vámi možnosti změn v nabídce v závislosti na situaci a poptávce.

Převezmeme veškerou komunikaci se zájemci. Poskytneme jim požadované informace a provádíme prohlídky nemovitosti. Na prohlídky přivádíme pouze zájemce dle Vašich předem stanovených preferencí.

Před tím, než s vybraným zájemcem podepíšete nájemní smlouvu, prověříme Vám jeho platební schopnost a bonitu za účelem vyloučení rizika neplatiče.

Korektní nájemní smlouva vč. předávacího protokolu, které Vám připravíme, jsou důležité dokumenty pro bezproblémový průběh nájemního vztahu. Vašemu novému nájemníkovi všechny náležitosti smlouvy podrobně vysvětlíme a poučíme ho o podmínkách užívání nemovitosti.

Uzavřením nájemní smlouvy a předáním Vaší nemovitosti k pronájmu naše služby pro Vás nekončí a jsme Vám nadále dlouhodobě k dispozici (rozvázání nájemního vztahu atd.).

V případě ukončení nájmu pro Vás zopakujeme kompletní proces a správu nabídky Vaší nemovitosti k pronájmu.